Дизайнерський ремонт квартир в Одесі - крутіше, ніж у Європі!

Дизайнерский ремонт квартир в Одессе

Отличный дизайнерский ремонт квартир выполним по лучшим стандартам нового подхода к ремонту квартир в Одессе.

Особливості дизайнерського ремонту квартир та варіанти дизайну

Відвідуючи будинки своїх друзів та знайомих, ми завжди звертаємо увагу на обстановку. Адже так приємно проводити час у місці, де красиво та затишно все обставлено та прикрашено. Стильні приміщення радують око, розслаблюють та створюють особливу атмосферу. Своє житло також можна перетворити, зробити в кімнатах модний дизайн та виявити унікальність в оформленні. В цьому допоможе послуга від компанії NewLife – дизайнерський ремонт квартир в Одесі.

У чому відмінність дизайнерського ремонту від стандартного підходу до ремонту квартир?

Дизайнерський ремонт квартир в Одесі - крутіше, ніж у Європі!

Ремонтні роботи можуть полягати у простій реставрації приміщень. Сюди входить фарбування ділянок, де облізла фарба, вирівнювання пошкоджених зон та інші косметичні зміни. Тобто, у традиційному ремонті акцент роблять на відновлення та покращення стану обстановки.

Також ремонт може бути дизайнерським, і ця суть полягає у створенні унікальних та стильних квартир. Дизайнерський ремонт ґрунтується на професійному підході – дизайн розробляють кваліфіковані майстри, а виконують завдання досвідчені робітники. Дизайнери створюють не просто гарну атмосферу, а також функціональний простір для комфортного проживання.

Дизайнерські проекти для ремонту – це розробка нового вигляду приміщень. Зміни можуть включати перепланування, унікальність стилю, переробку інтер’єру. Нерідко у дизайні продумують спеціальні функціональні зони під особливі потреби власників. В результаті виходить авторський інтер’єр з орієнтацією на індивідуальні смаки та потреби мешканців квартири. Дизайнерський ремонт дає можливість покращити якість обстановки та відповідно мікроклімат простору.

Із чого складається дизайнерський проект?

Для створення дизайнерського ремонту потрібний проект. Його розробляють кваліфіковані дизайнери. Формують дизайн на основі переваг замовника та сучасних тенденцій в інтер’єрах. Зокрема в проект вносять:
 • Інноваційні технології;
 • сучасні матеріали;
 • стилізовані меблі;
 • авторські розробки декору.
Все це вписують у вибраний стиль, щоб зберегти напрямок за кольором та деталями. Також враховують потребу у функціональних зонах. Зонування дозволяє утворити спеціальне місце у квартирі, наприклад, куточок для читання, робочу зону, стенд для особистих нагород та ін. У дизайн-проектах також є авторські акценти, які дизайнери вносять в інтер’єр для створення особливої ​​та унікальної атмосфери. Часто такі стилізовані нотки роблять на основі інтересів та уподобань власника квартири.
Для проектів роблять візуалізацію у вигляді 3D макету, щоб узгодити все із замовником. У такому ремонті особливу увагу приділяють матеріалам – змінюють комунікації, підбирають надійні структури та елементи. Також акцент робиться на комфорті. Це не просто стильний ремонт квартири, а й створення затишних і ергономічних просторів.

Різновиди дизайну квартир

Ще одна особливість дизайнерського ремонту – простори з таким підходом виглядають цілісно, ​​ніщо не вибивається із загального стилю. Деталі дизайну гармонійно підібрані, меблі та декорування відповідають інтер’єрному стилю. При цьому напрямок може бути різним:
 1. Студійний дизайн. Кімнати перетворюють на студії, і там легко можна проводити зйомки.
 2. Етний стиль. У проекті можуть відтворити етнічну стилізацію культури, яка імпонує замовнику.
 3. Розкішні інтер’єри. Створюють також елітні образи з колонним дизайном, вишуканими декораціями, натуральним деревом та антикваріатними деталями.
 4. Мінімалістичні дизайни. Стриманий та лаконічний мінімалізм – ще один варіант перетворення квартири.
 5. Модернові стилі. Сучасність, технологічність, гострота та асиметрія ліній, унікальність освітлення – ці та інші особливості даного напряму передають в образ кімнат.
 6. Класичні інтер’єри. Для любителів класики дизайнери також розробляють образи у стриманій та приємній колірній гамі, з наявністю композиційного центру та правильними формами.
 7. Екстравагантні напрямки. Для любителів оригінальності дизайн-проект буде розроблений з цікавим та незвичайним стилем.
Макет дизайну створюють на основі переваг, і обов’язково узгоджують із клієнтом.

Як виготовляють дизайнерський ремонт?

как делать дизайнерский ремонт
Починають роботи зі збору інформації про переваги мешканців та параметри квартири. Дизайнери NewLife приїжджають на об’єкт для вимірів та консультації, це не входить у вартість, а йде у подарунок для наших клієнтів. Далі розробляють проект та макети. Для цього шукають та продумують ідею, яка б відповідала очікуванням клієнта. Усі погоджують і переходять до виконавчих робіт. Їх обов’язково виконують компетентні майстри, щоб забезпечити дизайнерський ремонт високу якість.

Етапи ремонтних робіт будуть такі:

 1. Підбір матеріалів під дизайн. Закупівлі роблять у перевірених постачальників, замовляють все, що необхідно для інтер’єру у вибраному стилі – глянсові поверхні, якісні оздоблювальні матеріали, пласку техніку, елементи декору. Вибирають і будматеріали, і меблі.
 2. Чорнові роботи та перепланування. Працівники вирівнюють всі поверхні, роблять ґрунтовку та споруджують конструкції для зонування. Також прокладають якісні комунікації.
 3. Оздоблювальні процеси. Відповідно до дизайну виконують обробку деревом, каменем, панелями, дзеркалами та іншими декоративними матеріалами. Натягують стелі, кладуть кахель та ін., залежно від створеного проекту.
 4. Меблі та декорування. Монтують освітлення, обставляють кімнати меблями та технікою, наводять глянець. Для дизайнерського ремонту квартир часто використовують меблі на замовлення з авторським дизайном, щоб зробити унікальну обстановку.
По завершенню всіх робіт компанія NewLife дарує клієнтам бонус – прибирання клінінгової служби.

Дизайни квартир від NewLife – ваш комфорт та унікальність

Дизайнери нашої компанії створюють оригінальні та сучасні проекти, які допомагають робити квартири максимально комфортними для господарів. Створюють не просто гарний образ, а технічно зручний простір. У проекті враховують усі потреби та смаки, та підбирають сучасні рішення для їх реалізації. Гармонійно знаходять баланс між тим, чого хоче замовник, та авторськими ідеями дизайнера. Євро ремонт квартир від NewLife – це сучасність, ергономічне наповнення простору, якість матеріалів та високий рівень роботи майстрів. Будуть враховані стилі життя замовника та його сім’ї, щоб створити зручну та функціональну квартиру, в якій вони будуть комфортно почуватися. Дизайнерська компанія NewLife виконує замовлення на ремонт усіх видів приміщень – вітальні, спальні, дитячі, кухні, ванні кімнати, кабінети, коридори. Створюємо елітні інтер’єри квартир з підбором стильних матеріалів та меблів.
Евро ремонт квартир

Наші дизайнери консультують, ретельно збирають інформацію від клієнтів, аналізують та розробляють простори для зручності. Продумають все до дрібниць – де розмістити світло для кращого освітлення, як поставити електроприлади для комфортного використання, які предмети інтер’єру вибрати для бажаного стилю. Телефонуйте нам або залишайте заявки на сайті, щоб наш дизайнер приїхав до вас на консультацію.

(Це безкоштовно)

Заповніть форму і ми передзвонимо

Ще корисні статті

Ремонт у новобудові
Ремонт у новобудові: шлях до Вашої ідеальної квартири
elektricz1
Електромонтажні роботи: якісний ремонт квартир з надійною електрикою
meb-stra1-min
Зроби сам: як ремонтувати та повторно використовувати старі меблі
dizrem22-min
Дизайнерський ремонт квартир в Одесі - крутіше, ніж у Європі!
rem_odessa-min
Ремонт офісу в Одесі з гарантіями якості
rem-od-min
Якісний ремонт квартир в Одесі
rem-ku-1-min
Ремонт кухонних меблів вдома Поради для майстра-початківця
Ремонт квартиры в новостройке в Одессе
Ремонт квартири в новобудові в Одесі
Ремонтная компания New Life
Ремонтна компанія New Life для вашої зручності
Комплексный ремонт квартиры бригадой New Life
Комплексний ремонт квартири бригадою New Life

Наші контакти