Ремонт квартир під ключ в Одесі

Ремонт квартир под ключ в Одессе

Особливості ремонту «під ключ»: ефективність та оперативність процесу

Тривалість ремонтного процесу – одна з найпопулярніших тем у жартах. Це було б дійсно весело, якби насправді на влаштування житла не доводилося витрачати стільки сил і часу. Для власників нерухомості, хто запланував зміни обстановки, ремонт квартир під ключ від компанії New Life стане порятунком.

3 причини, чому ремонт під ключ - вдале вкладення

Формат ремонту “під ключ” передбачає комплексне виконання всіх завдань.

Таке рішення вигідне, тому що:
 1. Максимально скорочує час ремонтного процесу. Усі етапи відразу продумує команда та оперативно їх реалізовує. Закупівля продукції, підготовка поверхонь, обробка – все йде послідовно, без довгих пауз між процесами.
 2. Все під контролем одного виконавця. Немає необхідності шукати майстрів для різних робіт – фарбування, шпаклівки, заміна вікон або дверних отворів. Команда укомплектована потрібними для комплексного ремонту спеціалістами. Цей фактор також скорочує час на організацію та ремонт, в результаті, швидше виконується.
 3. Підвищується ефективність робіт. Коли за все відповідає одна компанія, власник не відволікається від своїх повсякденних обов’язків або особистої роботи на різні організаційні ремонтні моменти. Відповідно, ремонт від команди фахівців ефективніший, адже його виконують сконцентровані на проекті люди.
Комплексний ремонт квартир в Одесі допомагає уникнути простоїв. Замовник максимально швидко отримує якісний результат.

Як готуються до ремонту квартири у NewLife

Для створення гарної обстановки в квартирі необхідно якісно виконати всі етапи підготовки та оздоблення. Попередня підготовка вимагає таких дій:
 • Аналіз параметрів;
 • Створення дизайн-проекту.
Дизайнери збирають побажання замовника, вивчають габарити та особливості простору та готують проект за вибраним стилем. На цьому етапі обумовлюються смакові уподобання, колірні рішення та бюджетні рамки. Також майстри роблять обміри квартири, щоб зробити моделювання 3Д-проекту з урахуванням усіх розмірів та нюансів перегородок. Дизайнери розробляють проект та погоджують його з клієнтом. Наступна стадія підготовчих робіт включає прямі робочі процеси:
  Демонтаж покриттів та старих матеріалів для ремонту у вторинній квартирі. Знімаються всі покриття та перегородки, простір максимально зачищається та вивозиться сміття.
 1. Підбір та купівля будматеріалів. Їх обирають під дизайн, купують та звозять на об’єкт.
Якщо квартира в новобудові, і ви запланували перший ремонт, то демонтажні роботи потрібні по мінімуму. Просто перевіряють поверхні та роблять потрібну зачистку.

Етапи ремонтного процесу

Безпосередньо ремонт «під ключ» складається з робочих етапів:

 1. Чорнові роботи. Робітники вирівнюють усі поверхні – підлога, стіни. Оштукатурюють, ґрунтують, заливають. Все, що потрібно для створення рівних поверхонь.
 2. Монтажні роботи. Далі монтуємо всі інженерні системи та комунікації. Також прокладають проводку та опалення. Також встановлюю вікна та міжкімнатні двері, якщо була потреба у їх заміні.
 3. Оздоблювальні роботи. Ці дії залежать безпосередньо від дизайн-проекту. Може знадобитися чистова штукатурка, фарбування, поклейка шпалер або оздоблення декоративним каменем. Також фахівці компанії кладуть кахель у ванну кімнату або інше підлогове покриття по кімнатах, кріплення плінтусів та інших елементів декору.

Після всіх етапів робітники підключають комунікації та прибирають сміття. Квартира після ремонту «під ключ» одразу готова до експлуатації.

У компанії New Life працюють на підставі офіційного договору. Тому всі етапи варіюватимуться залежно від особливостей обумовленого проекту.

Давайте обговоримо ремонт. 
Тільки телефон і ми у справі!

(Це безкоштовно)

Заповніть форму і ми передзвонимо

Ще корисні статті

meb-stra1-min
Зроби сам: як ремонтувати та повторно використовувати старі меблі
dizrem22-min
Дизайнерський ремонт квартир в Одесі - крутіше, ніж у Європі!
rem_odessa-min
Ремонт офісу в Одесі з гарантіями якості
rem-od-min
Якісний ремонт квартир в Одесі
rem-ku-1-min
Ремонт кухонних меблів вдома Поради для майстра-початківця
Ремонт квартиры в новостройке в Одессе
Ремонт квартири в новобудові в Одесі
Ремонтная компания New Life
Ремонтна компанія New Life для вашої зручності
Комплексный ремонт квартиры бригадой New Life
Комплексний ремонт квартири бригадою New Life
Ремонт квартир под ключ в Одессе
Ремонт квартир під ключ в Одесі

Наші контакти