Ремонтна компанія New Life для вашої зручності

Ремонтная компания New Life

Ще корисні статті

Ремонт у новобудові
Ремонт у новобудові: шлях до Вашої ідеальної квартири
elektricz1
Електромонтажні роботи: якісний ремонт квартир з надійною електрикою
meb-stra1-min
Зроби сам: як ремонтувати та повторно використовувати старі меблі
dizrem22-min
Дизайнерський ремонт квартир в Одесі - крутіше, ніж у Європі!
rem_odessa-min
Ремонт офісу в Одесі з гарантіями якості
Питання щодо ремонту будинку або квартири для кожної людини вважається непростим. Для того, щоб зробити все правильно, потрібно докласти максимум зусиль. При цьому не варто забувати про майстерність фахівців. Ремонтна компанія NewLife гарантує високу якість виконаних робіт.

Ремонтна компанія New Liwe - Переваги

NewLife ― відповідальність та якісність. Фахівці компанії розробляють проект, проводять необхідні розрахунки, підбирають оптимальне рішення для кожного окремого випадку. Вони виконують свою роботу вчасно, без додаткових витрат.

Звернувшись до компанії NewLife, клієнт отримує:

 • гарантії якості;
 • прозорість умов співпраці;
 • чіткість та відповідальність виконавця;
 • оперативність виконання поставленого завдання;
 • суворе дотримання правил безпеки;
 • виконання робіт без залучення третіх осіб.

Перед тим, як здати роботу замовнику, фахівці проводять її повну перевірку. Клієнт може бути при цьому. Після завершення перевірочних робіт здійснюється здавання об’єкта.

Будівельна бригада: особливості

У нашій компанії працюють висококваліфіковані спеціалісти. Їхній досвід роботи в даній сфері перевищує 5 років. Усі майстри мають необхідні знання, уміння, професійні інструменти. У компанії працюють також фахівці-учні, які виконують різноманітні завдання. Їхня робота контролюється наставниками – майстрами своєї справи. Це виключає будь-які неточності у роботі.

Ремонтно-будівельна бригада виконує будь-які види будівельних робіт:

 • стелі;
 • стінові;
 • сантехнічні;
 • електромонтажні;
 • загальнобудівельні та ін.
Вам достатньо оголосити список затребуваних робіт під час укладання угоди про співпрацю. Зверніться до менеджера компанії, щоб дізнатися більше. Контакти наведено на сайті установи. Звітність Клієнти компанії завжди переймаються ремонтом. Саме тому ми надаємо послуги фото- та відео звітності раз на тиждень. Це забезпечує контроль з боку замовника, надає можливість додати або виправити окремі моменти під час виконання поставленого завдання.

Етапи співпраці з ремонтною компанією New Life

Ми розуміємо важливість чіткої структури роботи. Саме тому працюємо покроково:

 1. Консультація – менеджери компанії готові відповісти на всі запитання клієнта на початок ремонтних робіт. Фахівці проведуть необхідні розрахунки, підберуть матеріали, виходячи з конкретного бюджету, допоможуть вирішити спірні питання щодо ремонту.

Зверніть увагу: на цьому етапі фахівці проводять приблизні розрахунки. Це з тим, що це операції проводять з урахуванням слів замовника.

 1. Виїзд замірника на об’єкт. Це потрібно для того, щоб зробити максимально точні розрахунки. Після вимірів замовник отримує план приміщення, кошторис, додаткові консультації по роботі.
 2. Укладення договору про співпрацю. Якщо всі робочі моменти будуть обумовлені, сторони переходять безпосередньо підписання угоди. У ньому вказують терміни виконання, завдання, які потрібно виконати, вартість послуг, умови співпраці загалом.
 3. Безпосереднє виконання робіт. Після підписання договору майстри компанії приступають до ремонтних робіт.
 4. Перевірка якості роботи. Це здійснюють висококваліфіковані спеціалісти із завершення робіт. Протягом періоду виконання ремонту кожен етап перебуває під суворим контролем керівництва.
 5. Здача об’єкта. Замовник приймає виконані роботи, оцінює якість, сплачує послуги майстрів.

Якщо у вас виникли питання щодо послуг ремонтної компанії, можна проконсультуватися з менеджерами організації у зручний для вас час. Достатньо залишити заявку на сайті або зв’язатися з ними за телефоном.

Давайте обговоримо ремонт. 
Тільки телефон і ми справі!

(Це безкоштовно)

Заповніть форму і ми передзвонимо

Наші контакти