Зроби сам: як відремонтувати та повторно використовувати старі меблі

ремонтировать старую мебель

Отличный дизайнерский ремонт квартир выполним по лучшим стандартам нового подхода к ремонту квартир в Одессе.

Ви напевно ставили собі питання про те, чи потрібно ремонтувати старі меблі, які знаходяться у вашому будинку. Можливо – вам подобаються ці старі речі, що вийшли з моди, а може, ви не хочете їх викидати, тому що у вас є емоційна прихильність до них.

Буває і так, що це суто економічний захід, наприклад, у процесі будівництва першого будинку. У деяких випадках ми не можемо відразу придбати нові меблі. Корисно знати, як зробити так, щоб новий предмет меблів був красивим і не викликав нарікань у оточуючих.

Звернімо увагу на матеріал

Зроби сам: як ремонтувати та повторно використовувати старі меблі

У старих меблях ми найчастіше зустрічаємо дерево, вкрите різними фарбами та лакованими матеріалами. У нього можуть бути різні поролонові наповнювачі або якісь частини можуть бути засклені. Насамперед необхідно визначитися з матеріалом, з якого будуть виготовлені меблі.

Насамперед потрібно видалити стару фарбу, а потім зайнятися іншими частинами. Для м’яких меблів ми замінюємо оббивку та наповнювачі. Деякі деталі доведеться розібрати, а з частинами, які не видно на перший погляд, доведеться повозитись довше. Нам доведеться замінювати дуже пошкоджені частини на нові.

Видалення поверхневих покриттів

Ми маємо вибір: використовувати механічне або хімічне видалення.

Для кожного предмета меблів потрібно щось своє. Перш ніж приступити до видалення фарби, спочатку трохи вимийте меблі теплою водою з краплею оцту або мила.

Потім залиште до повного висихання. Скребки, щітки, шліфувальні машини чи шліфувальні круги – найкращі помічники для нас під час цієї роботи. Ми шліфуємо деревину у напрямку зерна.

Ми не хочемо пошкодити його ще більше. Шліфування у зворотному напрямку може призвести до появи небажаних канавок. Якщо деревина намокне, виявляться інші дефекти, які можна усунути. Якщо фарба дуже густа, ми рекомендуємо використовувати автозагар або тепловий пістолет.

Другий варіант – хімічне видалення.

Це органічні розчинники, луг тощо. Ми повинні бути дуже обережні з цими продуктами. Це агресивні речовини, тому необхідно захищати шкіру та очі. Завжди краще працювати надвір, а не в приміщенні. Будьте обережні з клеєм. Луж повністю роз’їсть клей, і меблі можуть розсипатися.

Луж можна купити у вигляді готового розчину або у гранулах. Вони наливаються на дерево, після чого стара фарба легко видаляється. Перевагою є те, що луг може проникнути у важкодоступні місця та таким чином повністю очистити деревину. Важливо дати деревині добре висохнути, перш ніж приступати до реставрації. Повне висихання деревини може тривати до двох місяців. Перед початком роботи ще раз відшліфуйте та очистіть деревину від пилу.

Складки та западини

Якщо на меблів є вм’ятини, рекомендується використовувати праску. Відпарте місце і вирівняйте вм’ятину. На більш пошкоджені ділянки нанесіть лак та залиште до висихання.

Нанесення нової фарби на меблі

Зроби сам: як ремонтувати та повторно використовувати старі меблі

Якщо ви бажаєте досягти найкращого повторного покриття, використовуйте кілька шарів розведеного розчину. Між шарами шліфуйте та ретельно очищайте деревину від пилу. Тільки після повного ремонту окремих предметів меблів ми збираємо їх разом. Важливо очистити кожну деталь та переконатися у відсутності надлишків фарби тощо.

Не бійтеся використовувати кольорові фарби та глазурі. Вибирайте екологічно чисті фарби, які можна використовувати у приміщеннях. Меблі також можна обклеїти шпалерами. Це найпростіший спосіб оновлення.

Ремонтуючи старі меблі, грайте з квітами та формами. Немає меж для вашої уяви.

Нові меблі ви можете замовити звернувшись компанію New Live.

(Це безкоштовно)

Заповніть форму і ми передзвонимо

Ще корисні статті

Ремонт у новобудові
Ремонт у новобудові: шлях до Вашої ідеальної квартири
elektricz1
Електромонтажні роботи: якісний ремонт квартир з надійною електрикою
meb-stra1-min
Зроби сам: як ремонтувати та повторно використовувати старі меблі
dizrem22-min
Дизайнерський ремонт квартир в Одесі - крутіше, ніж у Європі!
rem_odessa-min
Ремонт офісу в Одесі з гарантіями якості
rem-od-min
Якісний ремонт квартир в Одесі
rem-ku-1-min
Ремонт кухонних меблів вдома Поради для майстра-початківця
Ремонт квартиры в новостройке в Одессе
Ремонт квартири в новобудові в Одесі
Ремонтная компания New Life
Ремонтна компанія New Life для вашої зручності
Комплексный ремонт квартиры бригадой New Life
Комплексний ремонт квартири бригадою New Life

Наші контакти