Якісний ремонт квартир в Одесі

Якісний ремонт квартир в Одесі

Ремонт квартир в Одесі: якість насамперед!

Ремонт квартири асоціюється у кожної людини з безліччю метушні, проблем та витрат. Звернувшись у компанію New Life, ви зможете раз і назавжди поміняти своє уявлення про це. Тут для цього створено всі необхідні умови. Якщо вам потрібен якісний ремонт квартир в Одесі, фахівці New Life допоможуть вам.

З чого розпочати ремонт квартири

Це одне з ключових питань, які виникають у людини при прийнятті рішення зробити ремонт в будинку. Існують різні погляди на цю проблему. Найчастіше майстри рекомендують визначити, що саме потрібно міняти і хто виконуватиме цю роботу.

Якщо ви не впевнені у власних силах, фахівці компанії завжди готові допомогти вам. Вони порадять, як правильно продумати майбутній інтер’єр з огляду на все до дрібниць. Адже залучають до роботи професійного дизайнера. Його послуги безкоштовні.

Ремонт квартир и домов в Одессе

П'ять причин звернутися до фахівців New Life

1. Фахівці компанії приступають до виконання безпосередніх обов’язків після того, як сторони ухвалять спільну угоду про співпрацю. Усі робочі моменти (вартість послуг, бюджет, матеріали, терміни здачі) прописані у документі, у виняткових випадках обговорені в усній формі.

2. Бездоганна якість виконаної роботи – у штаті компанії працюють першокласні фахівці. Вони ніколи не оберуть швидке виконання роботи замість втрати якості. Адже майстри знають, як важливо, щоби ремонт був хорошим.

3. Грамотний підхід до вибору матеріалів – як правило, цим займаються працівники організації самостійно. Вони мають величезний досвід роботи у цій сфері, що дозволяє підібрати для конкретного завдання оптимальний варіант будматеріалів. Якщо замовник хоче зробити вибір особисто, фахівці організації можуть проконсультувати або допомогти з вибором. Все залежить від переваги клієнта.

4. Точні розрахунки – кошторис складають після того, як буде проведено огляд об’єкта, виконано всі необхідні виміри. Майстри враховують всі особливості проведення ремонту будинку або квартири, беруть до уваги обсяги роботи, витрати матеріалу. Все це дозволяє максимально точно скласти кошторис.

5. Дослідні фахівці – всі майстри компанії працюють у цій сфері не менше 3 років. Вони знають, як зробити ремонт правильно, якісно та точно у вказані терміни.

Ремонт квартир в Одессе выгодно

Види робіт

Головним завданням майстра з ремонту приміщень вважається виконання різноманітних видів робіт. Такі фахівці часто починають із дрібних завдань і закінчують оздобленням будинку:
 • косметичний ремонт;
 • оновлення житла;
 • реставрація окремих предметів інтер’єру.
Майстри компанії готові виконати роботу різного рівня складності. Для цього вони мають усе необхідне: знання, вміння, професійні інструменти. Вони виконують роботи:
 • підготовчого типу;
 • електромонтажні;
 • сантехнічні;
 • малярні та чистові;
 • плиткові.

Як працюють професійні майстри

Ремонт квартир в Одессе New Life

Якість виконаного ремонту будинків та квартир в Одесі багато в чому залежить від підходу до поставленого завдання. Саме тому працівники компанії вважають за краще робити все покроково. Це дозволяє нічого не проґавити, зробити роботу на найвищому рівні.

Головні етапи ремонту:

 • консультування потенційного клієнта;
 • виїзд замірника на об’єкт (безкоштовно);
 • проведення розрахунків;
 • складання кошторису;
 • підписання угоди про співпрацю;
 • безпосереднє виконання поставлених завдань;
 • здача об’єкта.

Перед тим, як розпочати ремонт квартири, спеціалісти консультуються з дизайнером. Це дозволяє створити максимально затишний інтер’єр у приміщенні, зі смаком та почуттям професійного стилю. Такий підхід – своєрідний подарунок від компанії.

Як оформити послуги

Якщо вам потрібен якісний ремонт, залишайте заявку на сайті компанії або просто зателефонуйте. Отримайте відповіді на всі ваші запитання, допоможемо підібрати оптимальне рішення для вашого випадку.

Щоб скористатися послугами, необхідно:

 • залишити заявку на сайті;
 • відповісти на дзвінок фахівців;
 • зустріти замірника.

Якщо вас влаштує пропозиція майстрів компанії щодо ремонтних робіт, тоді сторони можуть розпочати підписання договору про співпрацю.

Не поспішайте підписувати документ. Рекомендуємо уважно ознайомитись з текстом угоди. Якщо у вас виникнуть питання, обов’язково поставте їх спеціалістам компанії. Це дозволить уникнути непорозуміння між сторонами.

Ви питаєте, ми відповідаємо:

У кожного, хто звертається до компанії для оформлення послуг з ремонту, виникає низка запитань. Тут ви знайдете найчастіші з них.

Оплата робіт здійснюється відразу або після їх завершення?

Весь обсяг роботи складається з низки етапів, які вказують у договорі про співпрацю. Вартість послуг розраховується та фіксується у документі. Розрахунок здійснюється поетапно або після завершення всіх робіт. Варто враховувати, що в процесі роботи ціна може змінитися від незалежних від нас причин і за погодженням із замовником буде переглянуто прайс виконуваних робіт.

Скільки коштують роботи?

Для кожного окремого завдання проводять індивідуальні розрахунки. Адже завдання завжди є різними: обсяги, вимоги клієнта, вартість будматеріалів. Саме тому точну вартість послуг можна дізнатися лише після проведення огляду, вимірів тощо. Зверніться до спеціаліста компанії, щоб дізнатися деталі.

Скільки часу займе ремонт?

Кожен окремий проект має власний термін реалізації. Фахівці компанії проводять необхідні розрахунки, визначають час, необхідний проведення робіт. Зверніть увагу: майстри не працюють на оперативне виконання поставлених завдань. Для них, насамперед, важлива якість ремонту.

Чи можна дізнатися вартість окремих робіт?

Так. Вартість оздоблювальних, електромонтажних, сантехнічних робіт вказано на сайті організації.

Потрібен ремонт квартир в Одесі – проконсультуйтеся зі спеціалістами New Life. Контакти наведено на сайті. Довіряйте професіоналам.

Давайте обговоримо ремонт. 
Тільки телефон і ми у справі!

(Це безкоштовно)

Заповніть форму і ми передзвонимо

Ще корисні статті

Ремонт у новобудові
Ремонт у новобудові: шлях до Вашої ідеальної квартири
elektricz1
Електромонтажні роботи: якісний ремонт квартир з надійною електрикою
meb-stra1-min
Зроби сам: як ремонтувати та повторно використовувати старі меблі
dizrem22-min
Дизайнерський ремонт квартир в Одесі - крутіше, ніж у Європі!
rem_odessa-min
Ремонт офісу в Одесі з гарантіями якості
rem-od-min
Якісний ремонт квартир в Одесі
rem-ku-1-min
Ремонт кухонних меблів вдома Поради для майстра-початківця
Ремонт квартиры в новостройке в Одессе
Ремонт квартири в новобудові в Одесі
Ремонтная компания New Life
Ремонтна компанія New Life для вашої зручності
Комплексный ремонт квартиры бригадой New Life
Комплексний ремонт квартири бригадою New Life

Наші контакти